به آکادمی پوریا خانی خوش آمدید؛ آموزش اصولی زبان آلمانی با بیشترین کارنامه قبولی

آموزش اصولی زبان آلمانی با بیشترین کارنامه قبولی

به آکادمی پوریا خانی خوش آمدید

آموزش زبان آلمانی

آموزش اصولی و کاربردی زبان آلمانی

جمله بندی در زبان آلمانی

56747355737
مقالات

جمله بندی در زبان آلمانی

کسانی که می خواهند زبان آلمانی یاد بگیرند به دنبال ساده ترین روش ممکن می باشند اما یادگیری زبان یک کشور دیگر کار آسانی نمی باشد. برای شروع شما باید هدف داشته باشید تا سختی یادگیری این زبان شما را اذیت نکند.

یادگیری زبان آلمانی ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد چون بعضی از کلمات به قدری طولانی هستند که میتواند یک خط را پر کند.

زبان آلمانی زبانی فوق العاده است که یادگیری آن بسیار مفید و سودمند است و می تواند فرصت های خیلی خوبی پیش پای شما بگذارد.

اگرچه با سرچ کردن در اینترنت می توان راه حل های آموزش زبان آلمانی را پیدا کرد اما برای صرفه جویی در زمان ، ما چکیده این مطالب را به شما ارائه خواهیم کرد.

سرعت یادگیری زبان آلمانی به عواملی مانند تلاش ،تمرین زیاد، نوع آموزش، بستگی دارد.

آیا یادگیری این زبان سخت است؟

برای انسانی که انگیزه و هدف دارد، انجام هیچ کاری سخت نیست، شما حتی اگر استعداد در حفظ کردن لغات و یا حتی حافظه قوی داشته باشید بدون داشتن انگیزه قادر به انجام کاری نیستید، یعنی استعداد شما بدون تلاش هیچ ثمره ای ندارد.

ارتباط با افراد آلمانی زبان:

با صحبت با دیگران نقاط ضعف خود را بیابید و آن را برطرف کنید و از جمله های جدید استفاده کنید مثلا هنگام احوال پرسی فارسی چه جمله هایی را استفاده می کنید، در زبان آلمانی نیز همین روش را پیش برید. و ارتباط داشتن با این افردا باعث می شود اگر فردی دیگر از اشکال دیگه ای برای جمله خود استفاده کرد بتوانید جواب آن را بدهید.

جمله بندی در زبان آلمانی مزایایی زیادی دارد که این مزایا عبارت است از کاهش زمان یادگیری مکالمه زبان آلمانی، افزایش دایره لغات آلمانی ،آشنایی با مکالمات آلمانی به صورت دوستانه، سریع ارتباط برقرار کردن با دیگران.

داشتن دایره لغات بیشتر برای جمله سازی:

برای یادگیری زبان آلمانی باید لغات زیادی را بلد باشید و بتوانید آن ها را درجمله ها به کار ببرید ، برای اینکه این لغات از ذهنتان نرود باید تمرین کنید و با آن ها جمله بسازید.

می توانید برای شروع صحبت زبان آلمانی در اینترنت دیالوگ های آلمانی را دانلود کنید و این دیالوگ ها باید عامیانه باشد چون شما می خواهید مکالمه داشته باشید.

برای بهبود زبان آلمانی شما می توانید فیلم و سریال های را با زیرنویس آلمانی تماشا کنید ، می توانید فیلم دیدن را متوقف کنید و دیالوگ ها و صحبت هایی که رد و بدل شد را بنویسید و برای مکالمه های خود انتخاب کنید.

حتی می توانید موزیک با زیر نویس گوش کنید و متن های آن را برای خود بنویسید.

زمانی که زبان آلمانی را یاد گرفته اید چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری در مراکز آموزشی، از آن استفاده کنید ،بدون ترس و با اعتماد به نفس با دیگران سعی کنید ارتباط بر قرار کنید.

سعی کنید دوستانی پیدا کنید که شرایط شما را داشته باشند و در تکاپوی یادگیری زبان آلمانی هستند و یا به زبان آلمانی تسلط دارند.

اگر می خواهید زبان آلمانی را سریع تر یاد بگیرید باید جمله بندی در زبان آلمانی را یاد بگیرید و خود دیالوگ هایی را طراحی کنید،هرچه این دیالوگ ها بیشتر شود شما به زبان آلمانی مسلط تر هستید.

سعی کنید در روز 30 لغت جدید یاد بگیرید و آن ها را هر روز در جملات متعدد به کار ببرید تا از ذهنتان فراموش نشود.

بهتر است فایل های صوتی گوش کنید تا در حین انجام هر کاری نیز این لغات به گوش بخورد و برایتان آشنا شود.

یکی از بهترین تمرین هایی که می توانید انجام دهید به زبان آلمانی جمله سازی انجام دهید چون با لغات بیشتری آشنا می شوید که این جملات را می توانید از اینترنت پیدا کنید و یا از زیرنویس آلمانی فیلم ها کمک بگیرید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره آموزش زبان آلمانی پوریا خانی

دوره های آموزشی آکادمی زبان پوریا خانی گزیده ای از علمی است که در طول سال ها مطالعه و آموزش آکادمیک در دانشگاه ها و آموزشگاه های تاپ میباشد.