راه های پیشنهادی برای تمرین کلمات و تلفظ آلمانی

54736376346346346
مقالات

راه های پیشنهادی برای تمرین کلمات و تلفظ آلمانی

زبان یک راه ارتباطی با محیط پیرامون ماست، برای سازگاری بیشتر خود با تلفظ و کاربرد این کلمات باید سعی کنیم تمام وسایلی که در اطرافمان دیده می شود را با تمرین به زبان آلمانی تلفظ کنیم . هر چه دایره لغات یادگیری خود را افزایش دهید سریع تر این زبان را یاد خواهید گرفت. تکرار این کلمات باعث عادت و مرور کلمات،ماندگاری در ذهنمان را دو چندان می کند.

Word play:

اگر بتوانید افزودن واژه های جدید را جزو برنامه های روزمره خود بیاورید موفقیت بیشتری در یادگیری خواهید داشت.

Goethe-institut :

یک برنامه آموزشی زبان است که رایگان در اختیار شما قرار گرفته است و می توانید در بین کارهای خود از واژگان آن استفاده کنید.

Flashkit :

اگر میخواهید کلمات زیادی را یاد بگیرید بهترین راه استفاده از فلش کارت می باشد. استفاده از این فلش کارت ها زمانی موثر می باشد که در جهت صحیح و درست اقدام شود و به صورت اوصولی باشد تا در ذهن ما عمیق باقی بماند. می توانید آن را پشت و رو کنید و روی آن به مرور زمان مسلط شوید .

 

word of the day :

این سایت یک شروع عالی برای مبتدیان علاقه مند به زبان می باشد . این سایت روزی یک کلمه می نویسد که باید بر روی آن تمرکز کنید تا آن را یاد بگیرید ، همچنین بخشی از جملات را لیست می کند و جملات را تلفظ می کند میتوانید برای این سایت ثبت نام کنید و ایمیل بزنید.

تمرین vokabel Langenscheidt :

این تمرین فرهنگ لغت مورد علاقه بسیاری از دانش آموزان آلمانی است که برای شروع ، شما باید یک نام کاربری و رمز عبور جدید ایجاد کنید که این حساب کاملا رایگان است که به دوره های سریع و دوره های واژگانی تقسیم می شود . که در دوره های سریع بیشتر به عنوان بازخوانی عمل می کند و موارد گرامری از جمله زمان فعل را نشان می دهد.

Fluentu :

این منبع برای یادگیری زبان آلمانی فراتر از یک کتاب آموزشی است و دانش آموزان را در زندگی روزمره و جنبه های فرهنگی آلمان غرق می کند .این نرم افزار برای یادگیری زبان رویکرد های متفاوتی را اتخاذ می کند که این اپلیکیشن از فیلم هایی که برای you tube  با زیرنویس تهیه شده اند استفاده می کند تا شما را در درک و شنیدن هر چه بهتر این زبان یاری کند.

از ویژگی هایی که این نرم افزار دارد این است که استفاده از آن بسار آسان است و و زمان فیلم ها بسیار کوتاه است .

می توانید حین تماشای فیلم کلمات مورد نظر را یادداشت کنید و در کنار لذت بردن از تماشای فیلم زبان را نیز یاد بگیرید.

و اما از معایبی که این نرم افزار دارد میتوان به این مورد اشاره کرد که در این برنامه نیاز به صحبت کردن نیست و برای یادگیری منفعل مناسب است.

Vokabel.com :

با استفاده از این سایت شما می توانید یاد بگیرید که چگونه از فعل استفاده کنید و می توانید برای تمرین واژگان روی موضوع خاصی از آن ها کلیک کنید. ابتدا زبان مادری خود و زبان مورد نظر را انتخاب می کنید و می توانید از کلمه هایی که درست می خوانید بازخوانی کنید و گذینه های خود را فعال کنید و دریافت کلمه را برای کلمه اول خود کلیک کنید کلمه ی شما تحت زبان مادری شما قرار می گیرد و آنچه را که فکر میکنید را در زبان آموزنتان تایپ کنید و روی تست کلیک کنید تا بررسی شود .

Memrise :

برای دسترسی برای این اپلیکیشن شما باید حساب گوگل یا فیس بوک داشته باشید و می توانید با شناسه عبور و رمز کاربری نیز واردشوید و پس از ثبت نام لیست زبان هایی که آموزش داده می شود برای شما نشان داده می شود که 98 زبان زنده دنیا در داخل این برنامه می باشد که به صورت دو زبانه می باشد یکی از آن ها زبانه languages  است که میتوانید انتخاب کنید چه زبانی می خواهید یاد بگیرید در زبانه دیگر با عنوان other topics  میتوانید زبان را تخصصی یاد بگیرید . پس از انتخاب دوره مورد نظر فرایند یادگیری آغاز می شود و بهتر است قدم به قدم و اوصولی پیش برود.

German.net :

سایتی پر کاربرد که تمرین های زیادی را بر اساس آسان و سخت بودن آن طبقه بندی می کند و تست هایی را برای شما آماده می کند و جواب آن ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

German steps.com :

بسیاری از سخنرانان آلمانی دوست دارند دیگران آلمانی را تدریس کنند و این سایت منبع معتبری برای کسانی است که میخواهند زبان آلمانی را با دقت یاد بگیرند میتوانند از تمرین های این سایت استفاده بکنند.

Learn german by bravolol :

این برنامه مخصوص کسانی است که می خواهند به آلمان سفر کنند چون این نرم افزار بیشتر تمرکز بر دیالوگ و مکالماتی دارد که در زبان آلمانی استفاده می شود و می توانید با شروع سطح مبتدی در طول مسافرت خود با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

Deutschakademie :

این برنامه روش های متنوعی برای یادگیری زبان و گرامر به شما ارائه می کند .

Wie geht is german :

یک برنامه جامع برای آموزش زبان است که با استفاده از آن می توانید سطح خودتان را تعیین کنید  پس باید بدانید در چه سطحی قرار دارید تا بتوانید تمرین های مخصوص سطح خودتان را انتخاب کنید .

تمامی این نرم افزار های آموزش زبان برای یادگیری زبان کمک بسیار بزرگی می کند چون به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند و به صورت های گوناگون با طرح سوالات و تمارین مختلفی ارائه می شوند .

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره آموزش زبان آلمانی پوریا خانی

دوره های آموزشی آکادمی زبان پوریا خانی گزیده ای از علمی است که در طول سال ها مطالعه و آموزش آکادمیک در دانشگاه ها و آموزشگاه های تاپ میباشد.