معرفی انیمیشن برای یادگیری زبان آلمانی

97598608098
مقالات

معرفی انیمیشن برای یادگیری زبان آلمانی

برای یادگیری زبان آلمانی راه های ساده و جالبی وجود دارد که شما می توانید در کنار لذت بردن این مهارت را یاد بگیرید.

دانلود کارتون و انیمیشن های آلمانی یکی دیگر از اصول یادگیری زبان می باشد چون برای  یادگیری زبانی که حتی به گوشتان هم نخورده است هم کاردبرد دارد زیرا علاوه بر لذت بردن از انیمیشن، زبان جدیدی را می آموزید .انیمیشن آلمانی می تواند     بهترین انتخاب در کنار کلاس های آموزشی زبان آلمانی باشد و یک روش کمکی سریع در روند آموزشی شما دارد .

شما می توانید روزانه انیمیشن های آلمانی را دانلود کنید و در کنار کلاس های آموزشی آن ها را تماشا کنید تا با این زبان با استفاده از این انیمیشن ها بیشتر آشنا شوید که دانلود این انیمیشن ها همیشه در دسترس می باشد.

در ادامه این مطالب بهترین انیمیشن های آلمانی را به شما معرفی خواهیم کرد. از معروف ترین این انیمیشن ها toy story  و frozen  می باشد . برای شروع این کار نیاز نیست شما حتما انیمیشن های آلمانی را ببینید ، میتوانید از زیرنویس آلمانی هر نوع انیمیشنی استفاده کنید.

Der mondmann:

Moon Man (2012)

این انیمیشن محصول ساخت 2012 است و داستان این انیمیشن درباره ی مردی در ماه است که تصمیم دارد به کره زمین سفر کند و ماجراجویی های او شروع می شود.

Felidae:

این انیمیشن محصول سال 1994 است و داستان آن درباره ی فردی به نام  felidae است که در محله اش در حل یک جنایت زیرکانه ای دارد.

Lissi und de wilde Kaiser:

لیزی و امپراطوری وحشی مخصوص برای تماشای خانواده است ، وقتی مرد برفی قراردادی با شیطان می بندد که زیباترین دختر دنیا لیزی را بدزدد

Die abenteuer des prinzen achmed:

این انیمیشن بر اساس داشتان های هزار و یک شب خاوردوست است  و در سال 1926 تولید شده و جزو انیمیشن های زنده دنیاست .

Die abenteuer von pico und Columbus:

Die Abenteuer von Pico und Columbus (1992) - Deutsche Trickproduktionen -  TV-Kult.com

ماجرای پیکو کلمب داستان کلمب و ماجراهایش در کشف قاره

آمریکا را به تصویر می کشد.

Ritter rost:

شوالیه زنگ زده نام این انیمیشن است و روست در کنار اژدهای مورد اعتمادش در پادشاه سرزمین زندگی می کند و متوجه می شود که موتور اسبش دزدیده شده است و مشکلاتش شروع می شود (همه چیز در این انیمیشن از جنس آهن می باشد).

Sandmannchen:

یک سریال تلویزیونی از مرد شنی است و بسیار محبوب و دوست داشتنی می باشد.

Lauras stern:

Lauras Stern (2004) - IMDb

ستاره لورا محصول سال 2004 است و هنگامی که لورا به شهر جدیدی می رود با ستاره کوچکی دوست می شود که بر روی زمین افتاده است.

Der 7bte zwerg:

هفتیمن کوتوله انیمیشن جذاب سه بعدی است که محصول سال 2014 است و از داستان زیبای خفته و سفید برفی الهام گرفته شده است .

Die sieben raben:

هفت کلاغ یک انیمیشن عروسکی است که در سال 1930 تولید شده و بر اساس یکی از مجموعه داستان های شاه پریان از برادران گریم است و داستان درباره ی فردی روستایی است که دخترش بیمار به دنیا آمده یود و او هفت پسرش را میفرستد تا از چاه آب بیاورند و وقتی پسرانش بر نمی گردند، فکرمیکند که رفته اند به دنبال بازیگوشی و پسرانش را نفرین کرده و تبدیل به ساحره می شوند و بعده ها دخترک به دنبال برادران خود می رود و آن ها را به حالت عادی بر می گرداند.

برای دسترسی به دانلود این انیمیشن ها میتوانید به سایت های معتبر مراجعه کنید، آکادمی پوریا خانی به زودی این انیمیشن ها را در دسترس شما قرار خواهد داد. ابتدا با زیرنویس و بعد از مدتی سعی کنید انیمیشن هارا بدون زیرنویس ببینید و متکی به زیرنویس نشوید تا بتوانید راحت تر این زبان را یاد بگیرید چرا که با راحتی نمیتوانید این زبان سخت را یاد بگیرید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره آموزش زبان آلمانی پوریا خانی

دوره های آموزشی آکادمی زبان پوریا خانی گزیده ای از علمی است که در طول سال ها مطالعه و آموزش آکادمیک در دانشگاه ها و آموزشگاه های تاپ میباشد.