به آکادمی پوریا خانی خوش آمدید؛ آموزش اصولی زبان آلمانی با بیشترین کارنامه قبولی

آموزش اصولی زبان آلمانی با بیشترین کارنامه قبولی

به آکادمی پوریا خانی خوش آمدید

آموزش زبان آلمانی

آموزش اصولی و کاربردی زبان آلمانی

هر آنچه باید در مورد آموزش زبان آلمانی بدانید

1
مقالات

هر آنچه باید در مورد آموزش زبان آلمانی بدانید

شاید فکر کنید که یادگیری زبان آلمانی بسیار سخت است و دشواری های زیادی دارد. اگر ما، مسلط شدن به زبان آلمانی را مانند دو بال در نظر بگیریم، یک بال آن انتخاب منابع آموزش صحیح و بال دیگر آن انتخاب یک استاد خوب برای تعلیم صحیح و اصولی آن است. تقریباً در دنیا حدود ۲۰ میلیون نفر هرسال زبان آلمانی را به عنوان یک زبان خارجی یاد می گیرند. تعداد آلمانی هایی که به زبان مادری صحبت می‌کنند، حدود ۱۰۰ میلیون نفر در جهان می باشند. به همین خاطر زبان آلمانی یکی از رایج ترین زبان های مادری در اروپا محسوب می شود. ممکن است شما در زبان فارسی برای توصیف یک چیزی نتوانید کلمه و عبارت مناسبی پیدا کنید، اما این مشکل در زبان آلمانی حل شده است و شما در زبان آلمانی، برای توصیف هر چیزی به راحتی کلمه مناسبی یافت خواهید کرد.

در دنیا، زبان آلمانی در مقایسه با سایر زبان‌ها متکلم های کمتری دارد و دلیلی که باعث شده زبان آلمانی در دنیا پر طرفدار شود، خود کشور آلمان و موقعیت جغرافیایی آن در کل قاره اروپاست.

اگه شما نیز قصد دارید به آلمان مهاجرت کنید، اولین چیزی که به عنوان یک ضرورت به آن نگاه خواهید کرد، تسلط و یادگیری زبان آلمانی حداقل تا سطح  ۲b  می باشد.

افراد مختلف هدف های مختلفی از مهاجرت به آلمان دارند و اگر شما نیز هدفتان از مهاجرت به آلمان یافتن کار و یا تحصیل در آن کشور است باید بدانید که زبان آلمانی می‌تواند جایگاه اجتماعی شما را تا ۱۰ برابر ارتقا دهد، چرا که دانشگاه ها و شرکت ها، افرادی که سطح دانش مطلوبی در زبان آلمانی دارند را جذب میکنند. شما برای تقویت زبان آلمانی خود، می توانید به راحتی از دوره های زبان آلمانی آکادمی پوریا خانی استفاده کنید.

همانند سایر زبان ها مانند انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی، زبان آلمانی نیز به یک زبان خارجی استاندارد، در سراسر جهان و مخصوصاً در دنیای غرب تبدیل شده است.

در میان برترین زبان های خارجی شناخته شده در اتحادیه اروپا پس از انگلیسی، زبان آلمانی قرار دارد . همچنین از نظر تعداد دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی زبان آلمانی در اتحادیه اروپا، پس از انگلیسی و فرانسوی رتبه سوم را در اختیار دارد. تقریباً ۱۵.۴ میلیون نفر در سال ۲۰۲۰، در تمام مقاطع آموزشی در کل جهان برای فراگرفتن آلمانی ثبت نام کردند. در اتحادیه اروپا بدون حساب کردن کشورهایی که زبان آلمانی در آن ها زبان رسمی است، آلمانی به عنوان یک زبان خارجی بیشترین محبوبیت را در شرق و شمال اروپا دارد.

آموزش زبان آلمانی در آکادمی پوریا خانی

امروزه در کشور عزیزمان ایران هم زبان آلمانی خیلی محبوب شده است. ما در آکادمی پوریا خانی ویدیو های زبان آلمانی را طوری تهیه کرده‌ایم که گویا دانشجو پیش زمینه ای از زبان آلمانی ندارد.

ما در آکادمی زبان آلمانی پوریا خانی همواره تلاش می‌کنیم تا تمامی بحث های پایه گرامر زبان آلمانی را به سادگی و با بهترین متد و کاربردی ترین روش ممکن برای دانش آموزان تشریح کنیم. به طوری که دانشجویان، بتوانند در آزمون های گوته و ÖSD  به راحتی پذیرش و نمره بالایی دریافت کنند.

از نظر پیچیدگی گرامر، زبان آلمانی یکی از پیچیده‌ترین گرامر را در بین زبانهای خارجی دارد و تلاش برای مسلط شدن به این گرامر پیچیده، کار هرکسی نیست و نیازمند تلاش و زمان است. اگر شما نیز زمان کمی برای یادگیری و درک گرامر آلمانی دارید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره آموزش رایگان گرامر زبان آلمانی پوریا خانی که در لینک بالا قرار دارد شرکت کنید.

سطوح مختلف زبان آلمانی

۱. زبان آلمانی سطح  a1  مقدماتی

در سطح اول، دانشجو واژگان پایه و گرامر های زبان آلمانی را به طور کامل آموزش می‌بیند و قادر خواهد بود، در مکالمات روزمره شرکت کند. به طور مثال: در یک شهر بتواند خرید کند.

۲. زبان آلمانی سطح  a2  مقدماتی

دانشجویی که در سطح  a2  زبان آلمانی قرار دارد قادر خواهد بود، واژگان بیشتری و گرامر را از زبان آلمانی را بگیرد. در سطح  ۲a  به راحتی از پس از کلمات روزمره زبان آلمانی بر خواهد آمد و در بحث های نسبتاً کوتاه زبان آلمانی می تواند شرکت کند.

۳. زبان آلمانی سطح  b1  متوسطه

این سطح برای یک مکالمه طولانی، نسبتاً کامل خواهد بود و دانشجو، در این سطح با بیش از ۲۵۰۰ تا ۳۲۰۰ واژه زبان آلمانی آشنا خواهد شد و قادر خواهد بود در بحث های بیشتر و طولانی تری از زندگی روزمره و کاری خود شرکت کنند.

۴. زبان آلمانی سطح  b2  متوسطه

در این سطح گرامر زبان آلمانی واقعا دشوار است و بدون کمک استاد، دانشجو نمی‌تواند این سطح را به راحتی بگذراند.

۵. زبان آلمانی سطح  c1 پیشرفته

 در سطح پیشرفته، دانشجو تفاوت چندانی با یک فرد آلمانی نخواهد داشت. بدون شک اساتید زبان آلمانی در سطح  c1  در کشور ما بسیار کم هستند. چرا که تا به این سطح رسیدن، نیازمند تلاش های شبانه روزی دارد. برای آمادگی در سطح  c1  زبان آلمانی، باید روزانه ۱۰ ساعت زبان آلمانی بخوانیم.

تلفظ آلمانی

در این قسمت ما به شما دانشجویان پرتلاش کمک خواهیم کرد، تا بتوانید جملات زبان آلمانی و واژگان زبان آلمانی را به راحتی تلفظ کنید. ما به شما کمک می کنیم تا از این بخش نسبتاً دشوار با موفقیت عبور کنید .

تدریس آنلاین زبان آلمانی

دوره های آنلاین زبان آلمانی آکادمی پوریا خانی، برای شما یادگیری زبان آلمانی را بدون نیاز به صرف هزینه زیاد، ساده‌تر می‌کند. با پیشرفته شدن همه چیز در این روزها شما یک فرصت شگفت‌انگیز برای یادگیری زبان آلمانی دارید.

آموزش زبان آلمانی در آکادمی پوریا خانی در دو سطح B1 و B2  برای آمادگی آزمون گوته و ÖSD برگزار می شود. ما برای شما دانشجویان عزیز پیشنهاد میکنیم حتما در دوره آمادگی آزمون آکادمی پوریا خانی ی شرکت کنید و شانس موفقیت‌تان را در قبولی آزمون گوته و ÖSD افزایش دهید.

۱.آموزش زبان آلمانی با متد کتاب منشن محبوب ترین روش یادگیری زبان آلمانی در آکادمی پوریا خانی

دوره های آموزش زبان آلمانی با متد کتاب منشن شامل تدریس خط و کلمه به کلمه این کتاب ها است، از سطح A1 تا  A2 و  B1 است . حتی در آموزشگاه های زبان آلمانی هم در کشور آلمان این متد بهترین روش یادگیری زبان آلمانی دانسته اند .

دوره های آمادگی آزمون گوته  و ÖSD سطح  B1 و B

در دوره‌های آمادگی آزمون آکادمی پوریا خانی، ما شما را با نحوه پاسخگویی به سوالات در چهار بخش

   spreche  ,  lesen ,  schreiben , hören

آماده می کنیم و تا جایی که امکان دارد لغات و گرامر تا سطح b1 پوشش می‌دهیم. ما در این بخش به صورت کامل چندین نمونه سوالات آزمون های گوته به صورت کامل تشریح خواهیم کرد.

پکیج  دوره طلایی زبان آلمانی پوریا خانی، گرامر و گفتار نوشتار  A1 تا B2

با استفاده از دوره پکیج طلایی زبان آلمانی پوریا خانی، خیلی سریع به سطح  B2  زبان آلمانی خواهید رسید. در طول این دوره دانشجو با گرامر زبان آلمانی سطح  A1  تا آخر سطح  b2  به طور کامل آشنا خواهد شد. از مزایای دوره طلایی زبان آلمانی گرامر و گفتار نوشتار آکادمی آنلاین پوریا خانی، می توانیم به رفع اشکال با استاد دوره جلسات آنلاین، آموزش کامل مکالمه یا sprechen  اشاره کرد. این دوره برای دانشجویانی که متقاضی مهاجرت کاری به کشور آلمان هستند، شدیدا توصیه می شود. چرا که با انواع سوالات مصاحبه Interview  آشنا خواهند شد.

یادگیری زبان آلمانی به صورت خودآموز یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست. از همین جهت آکادمی زبان آلمانی پوریا خانی با سابقه فعالیت در حوزه آموزش زبان آلمانی، می تواند به شما در جهت فراگیری هرچه بهتر و سریعتر این زبان شیرین کمک کند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره آموزش زبان آلمانی پوریا خانی

دوره های آموزشی آکادمی زبان پوریا خانی گزیده ای از علمی است که در طول سال ها مطالعه و آموزش آکادمیک در دانشگاه ها و آموزشگاه های تاپ میباشد.