به آکادمی پوریا خانی خوش آمدید؛ آموزش اصولی زبان آلمانی با بیشترین کارنامه قبولی

آموزش اصولی زبان آلمانی با بیشترین کارنامه قبولی

به آکادمی پوریا خانی خوش آمدید

آموزش زبان آلمانی

آموزش اصولی و کاربردی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی | معلم خصوصی زبان آلمانی

تدریس خصوصی زبان آلمانی | معلم خصوصی زبان آلمانی

کلاس خصوصی زبان آلمانی با استاد پوریا خانی

چالش یادگیری زبان آلمانی برای افرادی که قصد سفر، مهاجرت و یا تحصیل در کشور های آلمانی زبان را دارند همواره موجب دغدغه و نگرانی افراد است. از آنجا که فراگیری زبان آلمانی نسبتا سختر از زبان انگلیسی ست بسیاری از افراد تمایل دارند که این زبان را نزد اساتید به صورت خصوصی آموزش ببینند.

آکادمی پوریا خانی در سطوح مختلف زبان آلمانی کلاس های خصوصی تدارک دیده است که به موجب آن زبان آموزان و علاقه مندان میتوانند در هر سطحی که هستند نسبت به ثبت نام کلاس خصوصی آموزش زبان آلمانی با تدریس استاد پوریا خانی اقدام نمایند.

برگذاری بیش از 1000 کلاس خصوصی زبان آلمانی با بالاترین میزان رضایت و قبولی در آزمون های گوته و OSD

پشتیبانی زبان آموزان

کلاس های خصوصی آکادمی پوریا خانی دارای پشتیبانی دائمی بوده و زبان آموزان میتوانند از طریق واتساپ با استادخانی در ارتباط بوده و سوالات درسی خود را از ایشان بپرسند.

بیشترین کارنامه قبولی

زبان آموزان آکادمی پوریا خانی دارای بیشترین میزان رضایت و قبولی در آزمون های بین المللی گوته و OSD میباشند. آموزش های ما کاملا مناسب مهاجرت تحصیلی و شغلی ست.

ارائه فایل ها و جزوء های درسی

تمامی فایل های تدریس شده در کلاس های خصوصی به صورت پی دی اف در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. این جزوات به صورت اختصاصی توسط استاد پوریا خانی گردآوری و نگارش شده اند.

همراه با پیشرفت روزافزون کشور آلمان در زمینه علمی و اقتصادی، تعداد بسیاری از دانشجویان و افرادی که قصد مهاجرت دارند، به‌منظور یادگیری زبان آلمانی در کمترین زمان ممکن، به کلاس خصوصی زبان آلمانی روی آورده‌اند. برای انتخاب بهترین مؤسسه و استاد آموزش زبان آلمانی نیاز است تا ویژگی‌ها و نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید ضمن صرف هزینه، از آموزش لازم بهره‌مند شوید.

زبان آلمانی و اهمیت برگزاری دوره‌های تخصصی

افرادی که قصد دارند در کشور آلمان ادامه تحصیل داشته باشند و یا زندگی کنند بدون آشنایی با این زبان با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه خواهند شد. در حالت کلی شروع یک زندگی در کشور دیگر مانند آلمان، وارد شدن به دانشگاه، آشنایی با محیط، برقراری ارتباط با افراد جامعه و هم‌چنین پیدا کردن شغل مناسب به منظور امرارمعاش به داشتن مهارت‌های لازم و آشنایی با زبان آلمانی نیاز دارد.

یکی از بهترین شیوه‌های آموزش آلمانی استفاده از استاد زبان آلمانی به صورت خصوصی است. هرچند دوره‌های عمومی یادگیری آن نیز با قیمت مقرون به‌صرفه‌تری برگزار می‌شود اما به دلایل مختلفی مانند نبود وقت کافی برای تکرار و تمرین و تعداد افراد زیاد حاضر در کلاس نمی‌تواند از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. از این رو استفاده از معلم خصوصی زبان آلمانی بهترین راه‌حل خواهد بود.

زبان آلمانی از جمله سخت‌ترین زبان‌های شناخته شده از سوی سازمان ملل است که دارای قواعد استاندارد متنوعی در آموزش شکل گفتاری و نوشتاری است. کشور‌های اروپایی مانند اتریش، بلژیک و قسمت‌هایی از سوئیس علاوه بر آلمان از این زبان در ارتباطات خود به عنوان زبان اصلی کشورشان استفاده می‌کنند.

از آنجایی که کلمات آلمانی با استرس و پرفشار تلفظ می‌شوند، از جانب شنونده یکی از خشن‌ترین و سخت‌ترین زبان‌ها به چشم می‌آید. تا مقدار زیادی یادگیری آلمانی نسبت به اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی دشوار و کمی خشن است اما با توجه به اهداف می‌تواند شیرین و دوست‌داشتنی باشد.

یکی از دلایل عمده شرکت در دوره‌های خصوصی آموزشی، بازدهی بالا در مدت زمان کم است که افراد شرکت‌کننده به یادگیری واقعی این زبان دست پیدا می‌کنند.

اهداف یادگیری زبان آلمانی

افراد به دلایل مختلف در کلاس خصوصی زبان آلمانی شرکت می‌کنند. برخی‌ از این اهداف شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ادامه تحصیل در دانشگاه‌های برتر و معتبر آلمان
 • دریافت مدرک بین‌الملل به منظور حضور در دانشگاه‌ها و مؤسسات عالی آلمان
 • مهاجرت به دلیل ارتقا موقعیت شغلی
 • تجارت
 • مهاجرت به قصد سکونت
 • داشتن علاقه شخصی به یادگیری این زبان

بررسی ساختار کلاس‌های خصوصی

با توجه به اینکه آموزش هر نوع زبان بر اساس استاندارد‌های آموزشی انجام می‌شود، فرا گرفتن آلمانی از این قاعده مستثنا نبوده و یک کلاس خصوصی خوب باید بر روی تمامی مهارت‌ها تأکید داشته باشد.

 • مهارت شنیداری
 • مهارت خواندن
 • مهارت نوشتاری
 • مهارت گفتاری

آموزش هر یک از مهارت‌ها در کنار یکدیگر موجب افزایش بازدهی زبان‌آموز خواهد شد. اولین و کلیدی‌ترین کار در تدریس خصوصی آلمانی، تعیین سطح فرد است. مشابه با سایر زبان‌های دیگر، یادگیری از الفبا شروع می‌شود و تا رسیدن به مهارت‌های چهارگانه ادامه خواهد داشت.

مهارت مکالمه و گفتاری از مهم‌ترین آن‌ها است که بیشتر توجه استاد و زبان‌آموز معطوف آن است. از آنجایی که سیستم آوایی این زبان اروپایی از سخت‌ترین انواع آن در دنیا شناخته شده است، زبان‌آموز را در هنگام یادگیری تلفظ لغات با چالش مواجه می‌کند. تکرار و تمرین بسیار و البته زندگی در کشور آلمان و بین مردمی که به آلمانی صحبت می‌کنند، می‌تواند تأثیر به سزایی در کسب این مهارت داشته باشد.

آشنایی با سطوح مختلف زبان آلمانی

زبان آلمانی دارای سطوح مختلفی است که برای دستیابی به هر یک از آن‌ها با توجه به مدت زمان مشخص شده و کم برای فرد نیازمند برگزاری دوره‌های خصوصی با استاد تجربه‌دار است. این سطوح شامل موارد زیر است:

 1. سطح A1

این دوره متناسب با افراد مبتدی است که پس از گذراندن آن می‌توانند با کلمات ساده و کاربردی اولیه زندگی آشنا شده و نیاز‌های خود از جمله پاسخ به تلفن و برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند.

 1. سطح A2

فراگرفتن مهارت گفتاری و نوشتاری در این سطح انجام می‌شود. از این رو زبان‌آموز می‌تواند با به کار بردن واژه‌های متعدد و متنوع مکالمات روزمره خود را انجام داده و قادر به گفتگو با دیگران باشد. علاوه بر این درک نوشتار‌ها، مقالات و متن‌های مختلف را به دست می‌آورد.

 1. سطح B1

با گذراندن این سطح شما به توانمندی قابل قبولی در یادگیری دست پیدا خواهید کرد. به نحوی که بدون کاهش تسلط بر زبان می‌توانید نیاز‌های خود را در طول روز، اوقات فراغت، محل کار و تحصیل خود برطرف کنید. توانایی نوشتاری در این سطح به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

 1. سطح B2

در این سطح شما به درک صحیحی از کلمات، جملات و اصطلاحات خواهید رسید و می‌توانید در جلسات کنفرانسی با قدرت درک مطلب بالا دست پیدا کنید. با گذراندن این سطح یک مکالمه عادی و روان با دیگران خواهید داشت.

 1. سطح C1

این سطح بالایی از آموزش در یادگیری آلمانی است که به راحتی معنا و مفهوم فیلم‌ها، آهنگ‌ها و سریال‌ها را درک کنید. دستیابی به این سطح نیازمند تلاش مستمر و تکرار و تمرین زبان‌آموز است.

نحوه یادگیری زبان آلمانی برای افراد مبتدی

کسانی که بار اول می‌خواهند با زبان آلمانی آشنا شوند نیاز است تا مراحل زیر را سپری کنند:

۱. مشخص کردن هدف خود از یادگیری

در حالت کلی یادگیری بدون هدف موجب شکست در کار شده و هیچ انگیزه‌ای برای ادامه آن باقی نخواهد ماند.

۲. شرکت در دور‌های خصوصی

افراد می‌توانند برای شرکت در کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی به دو صورت حضوری و آنلاین این کار را انجام دهند.

۳. قرار دادن مطالعه مطالب آلمانی در فعالیت‌های روزانه

یادگیری متناوب هرچند کم می‌تواند تأثیر به سزایی در یادگیری داشته باشد.

۴. آموختن واژگان جدید با به کار بردن آن‌ها در جمله‌های معنی دار

استفاده از حافظه بلند مدت در یادگیری و به خاطر سپردن لغات سخت و دشوار آلمانی تنها با به کار بردن آن‌ها در جملات معمولی و معنادار راحت‌تر خواهد شد. استفاده از عبارات ساده و مفید می‌تواند تأثیر به سزایی در این امر داشته باشد.

۵. به کار بردن خلاقیت

منابع یادگیری مختلفی مانند فیلم‌های زبان اصلی، شنیدن آهنگ‌ها، مطالعه کتاب‌های نوشته شده به آلمانی و… وجود دارند که می‌توان با کمک آن‌ها به درک بهتری از این زبان دست پیدا کرد.

مقایسه بین کلاس‌های عمومی و خصوصی زبان آلمانی

برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت عمومی با گروه‌هایی از شرکت کنندگان و یا خصوصی و انفرادی انجام می‌شود. بررسی اجمالی مقایسه بین دوره‌های عمومی و خصوصی آلمانی نشان می‌دهد که به دلایل متعددی کلاس‌های خصوصی بهترین راه‌حل برای یادگیری است. برخی از این دلایل به صورت زیر بیان می‌شوند:

۱. انعطاف‌پذیری بالای برنامه‌ریزی زمانی کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی

۲. معطوف شدن تمام توجه استاد زبان آلمانی در دوره‌های خصوصی به یک نفر

۳. استفاده از شیوه‌های تدریس متنوع و منعطف‌تر با توجه به سطح فراگیر در صورت بروز مشکل در یک تکنیک و جایگزین کردن راه‌حل بعدی توسط معلم خصوصی زبان آلمانی

۴. به تعویق افتادن برگزاری دوره‌های عمومی به دلیل به حدنصاب نرسیدن تعداد حاضرین در یک کلاس (این در حالی است که در تدریس خصوصی، استاد زبان آلمانی تمامی برنامه‌های کلاسی و زمانی خود را با فراگیر طبق موافقت دوجانبه ثبت می‌کند)

با توجه به مطالب بالا و ویژگی‌های کلاس خصوصی زبان آلمانی، می‌توان گفت تنها برتری کلاس‌های عمومی، حضور تعداد بیشتر افراد در کنار یکدیگر و اجرای مکالمه‌های دقیق‌تر و بیشتر با یکدیگر است. با این کار افراد از اشتباهات یکدیگر در آموزش خود استفاده می‌کنند.

هزینه برگزاری دوره آلمانی

برگزاری کلاس خصوصی زبان آلمانی بر اساس فاکتور‌های متعددی قیمت‌گذاری می‌شوند از این رو دوره‌ها دارای قیمت‌های متفاوتی از یکدیگر خواهد بود. برخی از این پارامتر‌های تأثیرگذار بر روی قیمت‌ها عبارت‌اند از:

 • سطح آموزشی فرد شرکت کننده در دوره بر اساس تعیین سطح انجام شده
 • میزان سابقه کاری استاد زبان آلمانی
 • مدرک معلم خصوصی زبان آلمانی
 • تعداد جلسات و ساعات برگزاری آن

مدت زمان یادگیری زبان آلمانی

یادگیری یک زبان جدید غیر از زبان مادری نیاز به ثبات قدم و بهره‌مندی از آموزش‌های متناوب است. علاوه بر این میزان منعطف بودن فراگیر، نحوه تدریس، مدت زمان قرار داده شده برای یادگیری، تجربه‌های قبلی در مواجهه با زبان دیگر و داشتن انگیزه و هدف می‌توانند تأثیر به سزایی در مدت زمان یادگیری داشته باشند.

بسته به میزان درک و یادگیری فرد، استاد آلمانی به صورت متوسط ۷۵۰ ساعت را برای آموزش این زبان لازم می‌داند.

کلام آخر

رشد اقتصادی بالا همراه با میزان بیکاری کم در کشور آلمان موجب شده تا به عنوان قطب اقتصادی اروپا شناخته شود. از این رو تعداد افراد بسیاری برای مهاجرت به این کشور باهدف ادامه تحصیل یا به قصد زندگی روی آورده‌اند. یادگیری زبان آلمانی اولین گام جهت اجرای این کار است. هرچند دوره‌های عمومی یادگیری توسط آموزشگاه‌های متعدد انجام می‌شود اما برگزاری کلاس خصوصی زبان آلمانی با توجه به ویژگی‌هایی مانند برنامه‌ریزی بهتر، منعطف بودن کلاس‌ها، آموزش تک نفره و توجه بیشتر استاد و… موجب می‌شود تا در کمترین زمان ممکن بتوانید زبان سخت آلمانی را به راحتی فرابگیرید.

استاد پوریا خانی با بالاترین میزان رضایت زبان‌آموزان و بیشترین تعداد قبولی در آزمون‌ها گوته و OSD از بهترین اساتید زبان آلمانی به‌حساب می‌آیند. آکادمی پوریا خانی علاوه بر دوره‌های عمومی، کلاس‌های آموزشی خصوصی را نیز جهت آسایش زبان‌آموزان برگزار می‌کند.

مشاوره میخواهید؟

برای شرکت در کلاس های خصوصی زبان آلمانی آکادمی پوریا خانی نیاز به مشاوره دارید؟ کافی ست اطلاعات خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان و مشاوران با در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.