قوانین و مقررات آکادمی پوریا خانی

آکادمی پوریا خانی می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به بروزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت اقدام نماید و از کاربران انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر، به‌مثابه یک توافق است و یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد. کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از خدمات آکادمی پوریا خانی استفاده می‌کنند تابع این توافق هستند.

 احراز هویت/ شرایط و استفاده از محصولات

 •  ثبت‌نام در سایت آکادمی پوریا خانی و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود، و همچنین خرید از این وبسایت به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات مجموعه و سایت آکادمی پوریا خانی است.
 •  استفاده هر شخص از سایت آکادمی پوریا خانی به هر اندازه و با هر هدفی به این معنی است که او از قوانین و مقررات سایت آگاهی دارد و آن‌ها را به‌صورت کامل پذیرفته است.
 •  اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی واقعی خود استفاده نمایند و سایت آکادمی پوریا خانی هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.
 • تمامی ویدئو های دوره ها و پکیج های آموزشی وبسایت آکادمی پوریا خانی به صورت ضبط شده بوده و خریداران با علم به این موضوع دوره ها را خریداری مینمایند. هیچ گونه عودت وجهی به بهانه بی اطلاعاتی از این موضوع ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • مواردی نظیر اینکه از دوره خوشمان نیامد، دوره طولانی ست، با یک استاد دیگر اشتباه گرفتم و … باعث عودت وجه نخواهد شد.
 • تمامی دوره ها و پکیج ها شامل پشتیبانی واستاپ میباشد. پشتیبانی شامل عودت وجه نیست و فقط پشتیبانی آ موزشی ست.
 • هرگونه کپی برداری و نقض حق کپی رایت ویدئوهای پکیج های آموزشی زبان آلمانی آکادمی پوریا خانی پیگرد قانونی دارد و آکادمی استاد پوریا خانی در صورت بروز این موارد حق شکایت و پیگیری قانونی را برای خود محفوظ میداند.
 •  درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به سو استفاده  و یا حمله به سرور های سایت استاد پوریا خانی را دارد ،  آکادمی پوریا خانی می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد و حق پیگیری قانونی برای این مجموعه محفوظ خواهد بود.
 •  اشخاص نباید حساب کاربری خود را، با هر هدفی در اختیار شخص یا اشخاص دیگری قرار دهند. آکادمی پوریا خانی فقط به شخصی که مالک حساب کاربری (با ایمیل مشخص) است خدمات خود را ارائه می‌دهد.
 • درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری، مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و آکادمی پوریا خانی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
 • درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و دوره های آموزشی وبسایت استاد خانی استفاده می‌نمایند آکادمی استادخانی می‌تواند بنا به صلاح‌دید اقدامات قانونی لازم را نسبت به فرد و حساب کاربری مربوطه انجام دهد.
 •  کاربران متعهد هستند تمام دوره های آموزشی که از آکادمی پوریا خانی خریداری می‌کنند را به‌صورت شخصی استفاده کنند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه خودداری کنند. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، آکادمی پوریا خانی حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.

 

حق مالکیت فکری

تمام محتوای منتشر شده در سایت و اکانت شبکه‌های اجتماعی آکادمی پوریا خانی مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و غیره متعلق به آکادمی پوریا خانی است و بدون موافقت و اجازه آکادمی پوریا خانی، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و اقداماتی مشابه آن را ندارد.

نظرات و محتوای مجرمانه 

 •   آکادمی پوریا خانی می‌تواند هر گونه دیدگاه و یا مطلبی که توسط کاربرانش منتشر شده و شامل محتوای مجرمانه یا بی احترامی است را حذف و یا ویرایش نماید. منظور از محتوای مجرمانه درج کامنت‌های توهین‌آمیز  و نامناسب و… است که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران غیر قانونی محسوب می‌شود.
 • آکادمی پوریا خانی می‌تواند در موارد تخلف کاربر مانند درج اطلاعات تماس شخصی، درج محتوای توهین آمیز و خلاف قانون و انتشار لینک نسبت به حذف یا تغییر دادن آن نظر اقدام کند.
 •  آکادمی پوریا خانی هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای منتشر و تبلیغ‌شده از سمت کاربران در بخش نظرات و یا سایر بخش‌ها ندارد و  عواقب و مسئولیت‌ آن به‌طور کامل بر عهده کاربر خواهد بود.

 فورس ماژور

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی است که خارج از اراده آکادمی پوریا خانی بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سراسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور، آکادمی پوریا خانی مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن سایت و قطع خدمات رسانی تا زمان برطرف شدن فورس ماژور نخواهد داشت.

 اطلاع رسانی 

 • کاربر با ثبت‌نام در سایت، ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و  ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به آکادمی پوریا خانی می‌دهد تا اطلاع‌رسانی‌ مربوط به خدمات و محصولات آکادمی پوریا خانی را از طریق ایمیل یا پیامک انجام دهد.
 •  اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و غیره تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. آکادمی پوریا خانی تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماس دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.
 •  آکادمی پوریا خانی فقط از راه‌های ارتباطی که در صفحه «تماس با ما» و در فوتر سایت قرار دارد، جهت برقراری ارتباط با کاربران استفاده می‌کند.

پرداخت‌ها و تراکنش ها

 • درصورتی‌که هنگاه استفاده از درگاه آنلاین پرداخت، تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب او کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه طی مدت ۷۲ساعت مسترد خواهد شد.
 • درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد مانند اینکه یک محصول آموزشی را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید یا محصول اشتباهی را خریداری کند، باید درخواست خود را مبنی بر بازگشت وجه اضافی و یا تعویض محصول حداکثر تا ۷۲ساعت آینده به آکادمی پوریا خانی اعلام کند. از زمان اعلام کاربر، فرایند مربوطه حداقل از ۷۲ ساعت بعد و فقط از طریق همان حساب کاربری که خرید با آن صورت گرفته انجام خواهد شد.

عضویت در سایت آکادمی پوریا خانی و استفاده از خدمات آن به‌معنی آگاهی کاربران از قوانین و پایبندی آنان به این مقررات است.