0 نفر در حال مطالعه

دوره گفتار و نوشتار طلایی سطح B1 تا B2

مدرس: استاد خانی

تعداد دانشجویان

1745 زبان آموز

نمونه تدریس

کلیک کنید

تعداد جلسات

6 جلسه

مدت زمان دوره

07:50:20

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
1,295,000 تومان
شروع کنید

دوره گفتار(مكالمه) و نوشتار طلایی سطح B1 تا B2 شامل 2 بخش اصلی میباشد:

آموزش نحوه ی صحیح مكالمه و گفتار, که این آموزش ها شامل: 1️⃣ آموزش کاربردی و موضوعی جملات كاربردى 2️⃣ آموزش موضوعى مكالمات مهم بصورت كامل مثل: - توصيف تصوير ساده - توصيف تصوير پيشرفته - ارائه Präsentation - قرار ملاقات پيشرفته - مكالمات كليدى مربوط به مصاحبه شغلى - موافقت، مخالفت كردن و ... 3️⃣ جزوه اصطلاحات روزمره (نوشته و گرداورى شده توسط استاد پوريا خانى) شامل بیش از ۶۰۰ جمله کاربردی می‌باشد. 4️⃣ آموزش نحوه ی استفاده صحیح از لغات هم معنی در جمله

آموزش اصولی نوشتار، نامه نگاری و ایمیل که شامل: 1️⃣ نکات مربوط به باید ها و نباید های نگارش ایمیل و نامه های رسمی پيشرفته 2️⃣ نکات مربوط به باید ها و نباید های نگارش ایمیل و نامه های دوستانه پيشرفته 3️⃣ اصطلاحات و عبارات كاربردى براى نوشتن متن 4️⃣ تحلیل و تغییر حداقل متون به عنوان مثال

تعداد جلسات: ٦ جلسه که هر جلسه بیش از 60 دقیقه میباشد.

در هر ويدئو تمامى سوالات ممكن از طرف زبان آموزان مطرح و پاسخ داده شده است. در كنار آموزش، جزوات مهم نوشته و گردآوی شده توسط استاد پوریا خانى به عنوان فايل كمک آموزشی در اختيار زبان آموزان قرار داده شده.

تمامی مطالب مربوط به گفتار(مکالمه) و نوشتار(نامه نگاری) در سطح B1.1 و B1.2 به صورت ۱۰۰ درصد و بیش از ۸۰ درصد از مطالب سطح B2 در این پکیج آموزش داده شده است.

تمامی ویدئو ها ضبط شده و دارای جزوء میباشند. جهت تماشای ویدئو های دوره نیاز به اینترنت میباشد. امکان دسترسی به جلسات دوره از طریق وبسایت و تلگرام وجود دارد.

دوره شامل پشتیبانی درسی هميشگى در واتس اپ توسط استاد خانی میباشد

به بالای صفحه بردن