آموزش زبان آلمانی | صفر تا صد آلمانی با استاد پوریا خانی

آموزش زبان آلمانی؛ صفر تا صد

یادگیری زبان آلمانی با استاد پوریا خانی

آکادمی پوریا خانی با بهره گیری از بروزترین متد آموزشی، کاربردی ترین، اصولی ترین و بهترین دوره های آموزشی زبان آلمانی را به صورت صفر تا صد در اختیار زبان آموزان عزیز قرار میدهد.

آکادمی پوریا خانی با کسب بالاترین میزان قبولی زبان آموزانش در آزمون های بین المللی گوته و OSD همواره پیشرو این عرصه بوده است.

بیش از 15,000 زبان آموز و 1000 ساعت ویدئو آموزش زبان آلمانی

دسترسی دائمی به ویدئو ها

دسترسی شرکت کنندگان در دروه های آفلاین آکادمی پوریا خانی به صورت دائمی بوده و هر زمان از شبانه روز با دو سرور متفاوت در پنل کاربری قابل مشاهده است.

پشتیبانی دوره ها

تمامی دوره های آکادمی پوریا خانی دارای پشتیبانی دائمی بوده و زبان آموزان میتوانند از طریق واتساپ با استادخانی در ارتباط بوده و سوالات درسی خود را از ایشان بپرسند.

بیشترین کارنامه قبولی

زبان آموزان آکادمی پوریا خانی دارای بیشترین میزان رضایت و قبولی در آزمون های بین المللی گوته و OSD میباشند. آموزش های ما کاملا مناسب مهاجرت تحصیلی و شغلی ست.

ارائه فایل ها و جزوء های درسی

تمامی فایل های تدریس شده در دوره ها به صورت پی دی اف در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. این جزوات به صورت اختصاصی توسط استاد پوریا خانی گردآوری و نگارش شده اند.

معرفی دوره های آموزشی آکادمی پوریا خانی

زبان آلمانی به عنوان یکی از پراستفاده ترین زبان های زنده دنیا، در کشور های متعددی به عنوان زبان اصلی به کار گرفته میشود. امروزه بسیاری از افراد برای تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان و اتریش و… را دارند و در این مسیر میبایست زبان آلمانی را حداقل تا سطح متوسط فراگرفته باشند.

آموزشگاه های متعددی در سطح اینترنت یا به صورت حضوری اقدام به برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی کرده اند اما آنچه مهم است این است که آیا تمام این آموزشگاه ها و کلاس هایشان برطرف کننده نیاز علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی میباشد یا خیر.

آنچه که آکادمی پوریا خانی را به عنوان یکی از بهترین آکادمی زبان آلمانی نسبت به سایر آموزشگاه های مجازی و حضوری متمایز میکند. نجوه تدریس، محتوای کاربردی و مفید و جزوات کامل، تعیین سطح آنلاین زبان آلمانی و جامع و کامل بودن این دوره هاست که نتیجه اش میزان بالای رضایت و قبولی شرکت کنندگان دوره های زبان آملانی آکادمی پوریا خانی است.

استاد پوریا خانی تا کنون با برگزاری صد ها دوره ی زبان آلمانی در سطوح مختلف از A1 تا C2 توانسته بسیاری از زبان آموزانش را به سطح C زبان آلمانی برساند به طوری که بتوانند به راحتی موفق به قبولی و دریافت مدارک آزمون های بین المللی گوته و OSD شوند.

صفر تا صد زبان آلمانی

در دوره های آکادمی پوریا خانی صفر تا صد مباحث مختلف هر سطح از زبان آلمانی مورد بررسی و تدریس قرار میگیرد. در این دوره ها سعی شده حد المقدور به تمامی نکات هر چند کوچک اشاره شود و در جزوء ها آورده شود.

این دوره ها صفر تا صد کتب منشن Menschen ، اشتارتن ویا Starten Wir  و زیشا Sicher را شامل میشود.

علاوه بر این شما میتوانید از طریق پشتیبانی درسی آکادمی پوریا خانی یا از قسمت پرسش و پاسخ دوره ها با استادخانی به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و سوالات و ابهامات درسی خود را از ایشان بپرسید.

شما میتوانید در ادامه دوره های آموزشی زبان آلمانی را مشاهده کنید.

مشاوره میخواهید؟

برای شرکت در کلاس ها زبان آلمانی آکادمی پوریا خانی نیاز به مشاوره دارید؟ کافی ست اطلاعات خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان و مشاوران با در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.